Przedstawiamy ofertę sprzedaży maszyn i urządzeń budowlanych. Obecnie w ofercie znajdą Państwo taśmociągi firmy Soroto, mieszadła przeciwbieżne firmy Soroto i listwy wibracyjne firmy Fastverdini. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem https://dawos.net.pl/kontakt/

Taśmociągi budowlane

 

taśmociąg

Oferujemy aluminiowe przenośniki taśmowe idealne do transportu gruzu i innych materiałów sypkich. Przenośniki taśmowe znajdują zastosowanie przy pogłębianiu piwnic, opróżnianiu piwnic i podbijaniu fundamentów a także wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba bezwysiłkowego wniesienia materiałów na wysokość do 5.5 m.

Taśmociąg budowlany – zalety, których nie można przeoczyć!

  • Mała waga maszyny pozwala na przemieszczanie jej nawet przez jedną osobę
  • Mocny silnik dzięki któremu transport materiałów przebiega błyskawicznie
  • Silnik schowany pod taśmą oznacza, że taśmociąg mieści się nawet w niewielkim oknie piwnicy
  • Demontowalny układ jezdny pozwala zarówno na wygodne przestawianie maszyny po płaskiej powierzchni jak i umieszczenie jej w niskich szczelinach
Dane techniczne taśmociągu
Długość Napięcie zas. Masa Wymiary przekroju
2.0 m 230 V 45 kg 48 cm x 23 cm
3.3 m 230 V 65 kg 48 cm x 23 cm
4.5 m 230 V 85 kg 48 cm x 23 cm
6.0 m 230 V 100 kg 48 cm x 23 cm
8.0 m 400 V 120 kg 48 cm x 23 cm

Mieszadło wylewek – mieszadło łopatkowe do zapraw gotowych, wylewek i klejów

mieszadło

Firma Soroto dzięki swojej specjalnej konstrukcji od wielu lat wyznacza standard jakości na europejskim rynku mieszadeł wylewek. Jest ona produktem topowym między innymi ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość – przy prawidłowym użytkowaniu jej żywotność sięga 20 lat! Oferowana przez nas mieszarka łopatkowa perfekcyjnie sprawdza się do mieszania klejów, wylewek i zapraw gotowych, toteż znajduje szerokie zastosowanie zarówno w branży budowlanej jak i innych.

Wysokiej klasy mieszarka przeciwbieżna jest urządzeniem do przygotowywania różnego rodzaju mieszanek. Spełnia swoje zadanie jako mieszadło klejów, mieszanek suchych oraz wylewek. Specjalistyczna konstrukcja i użycie mieszadeł łopatkowych pozwala na perfekcyjnie wykonaną pracę w niedługim czasie. 

Dane techniczne mieszarek przeciwbieżnych
PojemnośćNapięcieMasaWymiary
40 l230 V64 kg121 cm x 60 cm x 60 cm
65 l230 V69 kg124 cm x 64 cm x 67 cm
80 l230 V88 kg127 cm x 60 cm x 75 cm
100 l230 V98 kg127 cm x 68 cm x 80 cm
120 l230 V105 kg127 cm x 72 cm x 95 cm
200 l400 V175 kg138 cm x 89 cm x 104 cm
300 l400 V281 kg140 cm x 100 cm x 120 cm

Urządzenie dla wymagających

Betoniarka przeciwbieżna, zwana także jako mieszarka przeciwbieżna jest produktem bezkonkurencyjnym, który pozostawia w tyle klasyczne rozwiązania typu bębnowego.

Szerokie spectrum mieszania różnych materiałów czyni ją uniwersalną i jednocześnie kompatybilną z wieloma masami budowlanymi. Spełnia swoje zadanie jako:

  • mieszadło wylewek;
  • mieszadło klejów;
  • mieszadło zapraw gotowych.

Zasady działania

Mieszadło łopatkowe wylewek dedykowane profesjonalistom wykorzystuje dużą prędkość obrotu wykonywanego wokół wewnętrznej osi zbiornika. Tenże ma charakter stacjonarny. Zamontowane ramiona – łopatki jednocześnie zgarniają mieszankę z boków zbiornika, przenosząc ją na dno. Odpowiednia konstrukcja łopatek gwarantuje wysoką precyzję działania, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość przygotowywanej masy oraz optymalne wykorzystanie materiału. 

Mieszarka przeciwbieżna wyróżnia się wieloma udogodnieniami podczas pracy. Jedną z nich jest metoda napełniania zbiornika przez sito umieszczone w pokrywie mieszarki. To wyposażone jest w specjalny nóż do rozcinania worków, co zdecydowanie usprawnia pracę na miejscu. Warto także zauważyć, że mieszadło zapraw gotowych charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy i niebywałą wytrzymałością, która przy prawidłowym użytkowaniu wynosi 20 lat. 

Mieszarka przeciwbieżna została wyposażona także w wysokiej klasy elementy bezpieczeństwa, które zdecydowanie podnoszą komfort pracy.

Zalety pracy nowoczesnych mieszarek

Główną zaletą mieszarki przeciwbieżnej jest jej wydajność pracy. Wspomniana wytrzymałość doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach pracy, stąd można powiedzieć, że jest to produkt dedykowany najbardziej wymagającym specjalistom. 

Na uwagę zasługuje także wysoka kultura pracy mieszadła, które w porównaniu z innymi, podobnymi urządzeniami pracuje wyjątkowo cicho nie stwarzając uciążliwości dla innych osób. Dobrze przemyślana konstrukcja jest znacznym ułatwieniem także podczas konieczności transportu czy samego przemieszczenia mieszarki w inne miejsce. Innymi słowy, mieszadło zapraw gotowych i wylewek spełnia oczekiwania najbardziej wymagających budowlańców.

Dane techniczne mieszarki przeciwbieżnej

Prezentowane mieszarki przeciwbieżne to różnorodność pozwalająca na dostosowanie urządzenia do specyfiki wykonywanych zadań. Różnorodna pojemność od 40 litrów do 300 litrów umożliwia zastosowanie jej zarówno przy małych pracach budowlanych, jak i dużych przedsięwzięciach. 

Listwa wibracyjna

listwa wibracyjna

Listwa wibracyjna firmy Fastverdini pozwala na idealne wygładzenie wylewek betonowych w sposób szybki i komfortowy. Dzięki innowacyjnemu trzypunktowemu uchwytowi pracę wykonuje się przy minimum wysiłku oraz bardzo precyzyjnie.

Dane techniczne listwy wibracyjnej
Masa (bez listwy)12.7 kg
PaliwoBenzyna
Dostępne szerokości listw1.5 m / 2.0 m / 2.5 m / 3.0 m