Wypożyczalnia maszyn budowlanych i ogrodniczych

Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko ofertę z zakresu wynajmu profesjonalnych maszyn budowlanych i ogrodniczych, lecz także usługi ładowarka oraz minikoparką. Poniżej znajda Państwo informację o zasadach wykonywanych przez nas usług. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego w Grodzisku Mazowieckim.

Ładowarka Wacker Neuson WL 25 / WL 34 / WL 37.

Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie prac ładowarką Wacker Neuson WL 25,  WL 34 oraz WL 37.

W ramach usługi oferujemy:

 • niwelowanie terenu;
 • przewóz towarów sypkich;
 • załadunek towarów na paletach;

Ile to kosztuje?

Koszt 1 godziny pracy ładowarki WL 25 z operatorem wynosi 160 zł netto (cena zawiera opłatę transportową).
 
Istnieje również możliwość wynajmu ładowarki WL 25 i wykonania pracy na własną rękę. Cena za jedną dobę wynosi 550 zł netto (cena zawiera opłatę transportową).

 

Koszt 1 godziny pracy ładowarki WL 34 / WL 37 z operatorem wynosi 160 zł netto (cena nie zawiera opłaty transportowej).

Istnieje również możliwość wynajmu ładowarki WL 34/ WL37 i wykonania pracy na własną rękę. Cena za 1 dobę wynosi 650 zł netto (cena nie zawiera opłaty transportowej, ani kosztów paliwa).

Zapraszamy do kontaktu pod numerami tel. 22 734 03 36 lub 500 016 077.

minikoparka

Minikoparka gąsienicowa

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, ponieważ wiemy jak bardzo wpływa to na efekty wykonywanej pracy. Zaufaliśmy niemieckiemu dostawcy Wacker Neuson i Terex Corporation ze Stanów Zjednoczonych.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

 • wykopy pod przyłącza prądu, wody i gazu,
 • przygotowanie fundamentów,
 • drenaże, odwodnienia,
 • niwelacja terenu;
 • szamba;
 • oczka wodne, baseny;
 • przydomowe oczyszczalnie ścieków,
 • inne (skonsultuj z nami swoje potrzeby, zobaczymy co da się zrobić).

Ile to kosztuje?

Koszt 1 godziny pracy minikoparki z operatorem wynosi 140 zł netto. Podana cena zawiera opłatę transportową.

Dopasowujemy usługi minikoparką do potrzeb odbiorcy

Wiemy, że osoby, które potrzebują takich rozwiązań jak minikoparka gąsienicowa, mogą przedstawiać różnorodne potrzeby. To właśnie dlatego dajemy odbiorcom wybór samodzielnego przeprowadzenia prac lub skorzystania z kompleksowych usług minikoparką. W tym drugim przypadku zadaniem zajmie się wykwalifikowany operator. Zanim przystąpi do pracy, dokładnie zapozna się z Twoimi wymaganiami i ustalone zostaną szczegóły realizacji. W ten sposób, mimo że klient nie obsługuje bezpośrednio minikoparki gąsienicowej, może mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane:

 • precyzyjnie
 • sprawnie
 • dokładnie tak, jak zostało to zaplanowane

Jak działa minikoparka gąsienicowa?

Z uwagą dobieramy wyposażenie, które później przekazujemy w ręce klientów. Zależy nam na tym, żeby działało bezawaryjnie. Ważne jest też to, żeby było proste w obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Z naszych minikoparek gąsienicowych korzystają specjaliści różnych dziedzin. Każdy taki przypadek różni się poziomem zaawansowania prac i czasem potrzebnym na realizację konkretnego zadania. Różnią się też indywidualne oczekiwania klienta. Niezależnie od tego, czy wolisz działać na własną rękę, czy zdać się na profesjonalistów, z naszej strony dołożymy wszelkich starań, żeby wszystko przebiegło terminowo i bez problemów.

Zapraszamy klientów z Grodziska Mazowieckiego i nie tylko

Obsługujemy Grodzisk Mazowiecki, ale działamy również w całym powiecie grodziskim i okolicach. Nasze usługi minikoparką wybierają zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Są niezastąpione do wykonywania regularnych działań na placu budowy. Sprawdzą się też w razie potrzeby zrealizowania jednorazowego zadania. Nasze urządzenia można z powodzeniem wykorzystywać na terenach różnego rodzaju (również tych podmokłych). W razie dodatkowych pytań, związanych z ceną wypożyczenia minikopiarki gąsienicowej oraz funkcjonalności urządzeń, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą załogą.

Wolisz działać na własną rękę?

Jeśli stawiasz na samodzielność i chcesz operować minikoparką na własną rękę, możesz ją u nas wynająć. Wynajęcie sprzętu na jeden dzień kosztuje 450 zł netto. Ta cena nie zawiera kosztów paliwa i opłaty transportowej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami tel. 22 734 03 36 lub 500 016 077

Zobacz także: